Aktuality

 

Webkamera

Počasí Kouty nad Desnou

Aktuality

SKIBUS Kouty pro naše hosty ZDARMA

Naši hosté mohou ZDARMA využívat dopravu do skiareálu Kouty prostřednictvím SKIBUS Kouty. Speciálně upravený 19-místný SKIBUS Kouty je v provozu denně po celou hlavní zimní sezónu. Objednávka přepravy na tel.čísle 725710460 nebo dle jíydního řádu

Přepravíme Vás o víkendech, svátcích i ve všedních dnech.

Jízdní řád:  Velké Losiny – Ski areál Kouty
Velké Losiny, Hotel Praděd 07:55 09:50
Velké Losiny, Hřbitov 07:57 09:52
Loučná nad Desnou, rozcestí Maršíkov 08:02 09:55
Loučná nad Desnou, Zámek 08:04 09:56
Loučná nad Desnou, Obecní úřad 08:07 09:58
Loučná nad Desnou, Biograf 08:09 10:00
Loučná nad Desnou, Pila 08:11 10:02
Ski areál Kouty 08:15 10:10
Hotel Dlouhé Stráně 08:20 10:20
Vlakové nádraží Kouty 08:25 10:25
Roubenka Annaberg 08:30 10:30
Jízdní řád Ski areál Kouty – Velké Losiny
Ski areál Kouty 14:15 15:30
Loučná nad Desnou, Pila
14:18
15:35
Loučná nad Desnou, Biograf
14:20
15:37
Loučná nad Desnou, Obecní úřad
14:22
15:39
Loučná nad Desnou, Zámek
14:24
15:40
Loučná nad Desnou, rozcestí Maršíkov
14:26
15:42
Velké Losiny, Hřbitov
14:30
15:45
Velké Losiny, Hotel Praděd
14:32
15:50
Hotel Dlouhé Stráně
14:15
16:10
Roubenka Annaberg
14:15
16:10
Vlakové nádraží Kouty
14:05
15:30
16:20

Po telefonické dohodě je možno přistavit skibus i k vašemu hotelu i penzionu na trase Velké Losiny - Kouty.
Skibus je možno přistavit i vzádelenějším hotelům nebo penzionům při minimálním počtu 10 osob.
Skibus zajíždí k hotelu nebo penzionu pouze po upravených a sjízdných cestách v opačném případě zustane stát na
upravené cestě.

Fotogalerie

Úvod   |    Ceník   |    Roubenky   |    Fotogalerie   |    Volné termíny
Novinky   |    Zajímavá místa   |    Kontakt   |    Zajímavé odkazy
Mapa stránek   |    Provozní instrukce   |    Partneři   |    Ubytování v Beskydech