Roubenky

Hledáte ubytování v Jeseníkách – poskytneme Vám to nejlepší.

Vážení hosté, nabízíme vám překrásné ubytování v Koutech nad Desnou v komfortních roubených chalupách, uprostřed jesenických hor. Součástí uzavřeného areálu dvou chalup v klidné části obce je i zahrada s dětským hřištěm, bazénem, mini skiareálem pro děti a vlastním parkovištěm. Roubenka poskytuje společné ubytování až pro maximálně 16 osob v luxusních pokojích a apartmá s kompletně vybavenou kuchyňkou, obývacím pokojem a vlastní koupelnou.

Bohužel z organizačních důvodů je možno ve stejném termínu ubytovat hosty jen v jedné roubence nebo po dohodě do počtu max.16osob v celém areálu.

V přízemí roubenky je hlavní obývací pokoj s krbem a velkou kuchyní. Pro maximální pohodlí jsou k dispozici tři koupelny s WC. Pokoje jsou situovány v podkroví, počtem lůžek jsou rozděleny následovně :

ROUBENKA 1 1x 4-lůžkový pokoj ; 1x 3-lůžkový pokoj ; 1x 5-lůžkový pokoj a samostatné 4-lůžkové apartmá.

ROUBENKA 2 1x 4-lůžkový pokoj ; 1x 3-lůžkový pokoj ; 1x 5-lůžkový pokoj a samostatné 4-lůžkové apartmá.

Pokoje jsou vybaveny vždy jedním dvojlůžkem a samostatnými lůžky. Hostům poskytujeme kvalitní lůžkoviny, za poplatek pak na vyžádání osušky a župany. Interiér je velmi vkusně a účelně zařízen. Každá roubenka má dvě kuchyně které jsou vybaveny potřebným nádobím a vybavením pro vlastní vaření, nechybí el. sporák se sklokeramickou deskou a troubou, myčka, lednice s mrazícím boxem, mikrovlnka, kávovar, toustovač a rychlovarná konvice.


Roubenka 1. (2020)Roubenka 2. (2020)

V obývacím pokoji s krbem je posezení v prostorné sedačce nebo u masívního dubového jídelního stolu. Přes balkónové dveře je možno z obývacího pokoje vyjít ven na venkovní terasu pro večerní posezení. K zábavě můžete využít plazmové televize s rozšířenými programy digitální satelitní televize SKYLINK , DVD, HI-FI  nebo i  domácí kino, přes WiFi se můžete připojit na internet v celém areálu.

Roubenky jsou situovány tak že hosté mají vlastní soukromí a nejsou rušeni okolím. Celoročně je v provozu luxusní venkovní vířivka HYDROPOOL pro 5osob , v každé roubence je dále finská sauna pro 4-5 osob, elektronické šipky a různé společenské hry. V létě máme v provozu solárně vyhřívaný zastřešený bazén a gril pro vaše noční posezení u ohně. Rodiče zabaví děti na dětském hřišti, pravé kamenné lezecké stěně, 4m trampolíně a pro nejmenší děti máme pískoviště. Trávník u domu je udržován a umožňuje dětem řadu dalších aktivit. V zimě máme pro děti vybudován MINI SKI areál ANNABERG kde je možno sáňkovat, bobovat a lyžovat přímo u chalup. Areál je večer osvětlen a skýtá tak možnost nevšedních zážitků pro děti i rodiče. Hostům zdarma půjčujeme boby a sáně pro děti, dětský vozík Chariot, turistickou dětskou sedačku Saleva nebo dětskou cestovní postýlku. Při delším pobytu mohou hosté využít praní a žehlení které máme v areálu k dispozici. Penzion Roubenky Annaberg je oplocen, parkovat je možno přímo před domem, kde je volné stání pro osm aut. Skiareál Kouty je vzdálen 500m a v zimě zajišťuje dopravu hostů na sjezdovky SKIBUS. Penzion Roubenky Annaberg je velmi dobře dostupný a nachází se v klidné části obce Kouty nad Desnou u řeky uprostřed krásné přírody. Kvalitní ubytování v jeseníkách, to je ubytování v Roubenkách Annaberg.

Bydlíte v blízkosti špičkového skiareálu KOUTY. Pěšky cca 500m k nástupní stanici vleku. Šestisedačkovou lanovku je možno využít také v létě pro vaše turistické výlety po hřebeni jeseníků a především k prohlídce PVE Dlouhé Stráně. Dále je možno vyjet na cca 8km vzdálené Červenohorské sedlo, které je výchozím bodem pro úžasné hřebenové túry. Podle vašeho uvážení je možno využit množství turistických tras, cyklotras pro horská kola, sportovních aktivit a výletů za památkami čí celou řadou zajímavých míst. Jeseníky jsou úžasné hory, které stojí za vaši pozornost. Pro návštěvníky máme dále připravenu nabídku různých aktivit a zajímavých programů.

Vířivka

Vířivka 1 (2020)Vířivka 2 (2020)

Hostům nabízíme možnost relaxace v luxusní venkovní vířivce HYDROPOOL která je určená pro 5-osob. Vířivka je v provozu po celý rok je situována ve venkovní pergole mezi oběma roubenkami u bazénu. Zaručena je 100% hygiena daná špičkovou technikou filtrace a naším pravidelným servisem. Prostor je osvětlen přímo světlem ve vířivce nebo intimním LED osvětlením a soukromí je chráněno dřevěnými žaluziemi. Návštěvníkům nabízíme nevšední zážitek s výhledem na okolní krajinu. V kombinaci se saunou se budete cítit po svém náročném dni na horách opravdu skvěle.

Vířivka: provozní řád

Sauna

Sauna 1 (2020)Sauna 2 (2020)

V každé chalupě je k dispozici finská sauna. Velikost sauny umožňuje sanování 4-5osob najednou. Ochlazení je řešeno venkovní nebo vnitřní studenou sprchou případně v dubové kádi a vychlazení pak ve venkovním prostoru areálu. Sauna je pro hosty daného objektu společná a soukromí je zajištěno vhodným řešením venkovního prostoru pro vychlazení. Sauna má blahodárné účinky na zdraví člověka, především výborný preventivní účinek.Pravidelné saunování posiluje obranné schopnosti lidského organismu a snižuje výskyt různých onemocnění. Podmínky provozu jsou dány provozním řádem a bezpečnostními podmínkami.

Sauna: provozní instrukce

Bazén

Bazén 1 (2020)Bazén 2 (2020)

V letních měsících je dominantním vyžitím pro děti i dospělé hosty areálu venkovní bazén rozměru 7x3m. Plocha bezprostředně kolem bazénu je vydlážděna a navazuje na travnaté plochy vhodné k opalování a odpočinku. Bazén je zastřešen a solárně vytápěn na teplotu v rozmezí 26-28°C. Večerní koupání je umocněno osvětlením pomocí halogenových světel přímo pod vodou v bazénu. Bazén je návštěvníkům poskytován zdarma. Podmínky provozu jsou dány provozním řádem a bezpečnostními podmínkami.

Ostatní

Pergola

Pergola 1 (2020)Pergola 2 (2020)

U každého domu je komfortní posezení pod pergolu ve spojení s obytnou částí roubenky pomocí balkónových dveří, takže letní posezení venku při grilování s výhledem na sjezdovky a okolní přírodu je ideální.

Grilování

Gril 1 (2020)Gril 2 (2020)Ohniště 1 (2020)

Ve stráni areálu je vybudován trampský grill s posezením pro 16osob. Hosté mají k dispozici prostorný grill nebo opékací jehlice ke klasickému opékání nad otevřeným ohněm. Dále je možno využít přenosného grilu pro opékání u chalup nebo pod pergolou za nepříznivého počasí. Gril je na dřevěné uhlí.

Dětská hřiště a sjezdovka

Dětské hřiště 1 (2020)Minisjezdovka 1 (2020)

Pro nejmenší je k dispozici dětské hřiště JungleGym se skluzavkou a pískovištěm, kolotoč a nejrůznější houpačky. Starší děti mohou překonat opravdovou kamennou lezeckou stěnu a v létě řádit na trampolíně. V zimních měsících je možno sáňkovat a lyžovat v dětském MINI SKI areálu ANNABERG přímo u domu.

Úvod   |    Ceník   |    Roubenky   |    Fotogalerie   |    Volné termíny
Novinky   |    Zajímavá místa   |    Kontakt   |    Zajímavé odkazy   |    Ubytování Jeseníky
Mapa stránek   |    Provozní instrukce   |    Partneři   |    Ubytování v Beskydech